Enersol 2023

V září 2022 byla vyhlášena témata environmentální soutěže Enersol 2023 a naše škola se začala na tento projekt připravovat.

Do školního kola se přihlásilo 30 projektů s tématikou šetření potravin, hospodaření s vodou, úspory energie ve škole, v domácnostech a v podnicích.

Do krajského kola (kraj Praha, 28. 2. 2023) postoupily naše tři projekty a to projekt Mileny Kučerové – „Biotop Lhotka“, Adély Strejčkové – „Šetření jídlem a energiemi při jeho přípravě“ a Elišky Němcové – „Hospodaření s vodou na rodinném statku“.

Z krajského kola do celostátního kola postoupila A. Strejčková a E. Němcová. Národní kolo se konalo ve dnech 23. a 24. 3. 2023 v Nymburce. Tým Prahy, za který naše žákyně soutěžily, obsadil vynikající 2. místo.

Našim žákyním děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme k tomuto skvělému výsledku!

Ing. Helena Marešová,
environmentální koordinátorka a vedoucí projektů

×