Soutěž v nail artu

Žákyně oboru kosmetické služby 1. a 2. ročníku nechaly průchod své kreativitě v tradiční školní soutěži nehtového designu. Dne 24. 6. 2024 prožily opravdu „horké chvilky“ nad modelací a zdobením nehtů svých spolužaček v roli modelek.

Tentokrát na téma „Motýli“. Tvorba nebyla zdaleka nahodilá, dívky ztvárnění promýšlely doma a před soutěží odevzdaly projekt, který pak tvořily z paměti. Přísná pravidla nedovolila mít jakoukoliv předlohu. Po třech hodinách práce bylo na co se dívat a komise neměla lehké rozhodování.

První místo získala Kateřina Faberová, druhé Natálie Babicová a třetí Anna Jakubková.

Soutěž opět odhalila talent mnohých žákyň, kterým se takto otevřela cesta k soutěžím na vyšší úrovni.

Děkujeme Spolku rodičů a přátel školy (SRPŠ) za finanční podporu, díky které bylo možné zakoupit ceny pro vítězky!

Mgr. Hana Švejnohová,
vyučujícící odborného výcviku

×