Projektový den oboru nutriční asistent

Dne 4. června 2024 se na oboru nutriční asistent uskutečnil projektový den.

V praktických schopnostech a dovednostech se utkalo celkem 6 týmů složených z žáků 1.–3. ročníků. Téma bylo zadáno pro všechny stejné a už bylo jen na nich, jak využijí své znalosti, um a kreativitu. Výsledkem téměř čtyřhodinové práce byly pokrmy nejen oku lahodící, ale i velmi chutné. Nutno také vyzdvihnout báječnou mezitřídní spolupráci všech zúčastněných. Hodnotitelé si pochutnali na zeleninových polévkách v různých variacích, kuřeti na paprice s rýží a jako dezert byla servírována piškotová roláda s ovocem. Pokrmy byly obodovány z hlediska estetického, chuťového a technologického. Na vítěze čekaly hezké odměny a potlesk spolužáků.

Děkujeme všem zúčastněným a celému realizačnímu týmu a věříme, že i v dalších letech budeme v této tradici pokračovat!

×