Florbalový turnaj dívek

Pohár pražských škol – POPRASK

Místo: Hala Unihoc, Kotlářka, Praha 6

Výběr dívek „pátého května“ ve složení Aneta Fišerová, Michaela Galusková, Janika Kerzelová, Barbora Kotábová, Tereza Kruzseláková, Tereza Kučerová, Bára Matějková, Michaela Mechlová, Michaela Stránská, Tereza Tkadlecová a Adriana Vebrová se dne 26. 1. 2023 zúčastnil 1. kola florbalové soutěže POPRASK v hale na Kotlářce. Všechny soupeřky v základní skupině hravě porazily a ve finále se utkaly s Art Econ, pravidelným účastníkem Subterra Cupu. Po bojovném výkonu naše dívky zvítězily 3:1 a mohly se radovat z postupu mezi pět nejlepších družstev Prahy.

Na Valentýna, 14. 2. 2023, se konalo očekávané finále. Našim reprezentantkám se nevydařily první dva zápasy, kdy po prohře a remíze nevypadalo naše účinkování vůbec dobře. Nakonec se v holkách probudil bojovný duch a po dvou vítězstvích se mohly těšit z krásného třetího místa.

Našim reprezentantkám patří velká gratulace a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Sportu zdar!

Mgr. Karel Bříza,
učitel tělesné výchovy

×