Krajské kolo soutěže v psychologii 2020

Dne 5. 3. 2020 jsme se zúčastnili krajského kola psychologické olympiády na téma „Můj velký sen“. Tentokrát soutěž organizovala SZŠ Ruská. Utkalo se celkem devět výherců školních kol VOŠZ a SZŠ 5. května, SZŠ Ruská a CSZŠ a VOŠZ Jana Pavla II. Naši školu reprezentovala Kristýna Šafaříková (2.LB), Adéla Bergerová (2.KA) a Natálie Marie Marková (2.ZA). Všichni zúčastnění předvedli velmi zajímavé výkony. Některé prezentace byly o osobních snech, jiné o pracovních cílech a o cestě, jak je možné těchto plánů dosáhnout. Slyšeli jsme prezentace o snech spojených s cestováním či o vizích spojených s pomocí přírodě i druhým lidem. Dozvěděli jsme se také, proč je dobré, aby se nám děly i špatné věci. Porota nakonec vybrala tři nejlepší. Výsledky: 1. místo – Lucie Součková (CSZŠ Ječná) 2. místo – Radek Doubravský (SZŠ Ruská) 3. místo – Natálie Marie Marková (VOŠZ a SZŠ 5. května) 3. místo – Sergej Čertilij (SZŠ Ruská) Cena poroty: Dajana Podhajecká (SZŠ Ruská) Cena diváků: Radek Doubravský (SZŠ Ruská)

×